Apie Starflix

Interneto reklamos agentūra

Sveiki atvykę į Starflix – kūrybinę ir interneto reklamos agentūrą, įsikūrusią Vilniuje. Mūsų sąžiningas darbas ir atsidavimas kuria pridėtinę vertę, o strateginis požiūris ir kūrybinis polėkis įkvėpia energijos verslui augti tiek vietinėse, tiek ir tarptautinėse rinkose. Aistra darbui mus įpareigoja rasti geriausius interneto rinkodaros sprendimus.

Jeigu ieškote interneto rinkodaros partnerio, orientuoto į ilgalaikę partnerystę ir savo sėkmę tapatinančio su Jūsų sėkme, susisiekite dabar ir aptarsime Jūsų iššūkius.

I SKYRIUS

 

– Mes kuriame vertę,- pasakė jis.
– Galbūt jūs tik taip sakote,- nepasidavė ji.
– Ne taip mane supratote,- jis suraukė antakius,- nuo šiandien nebėra „jūs“ ir „mes“. Yra tik tikslas, kuris bendras. Tas tikslas yra mūsų sėkmė.
Starflix tuo metu vienijo marketingo, dizaino ir programavimo talentus į universalią komandą. Jie turėjo griežtus veiklos principus ir visą savo gyvastį dedikavo kokybei. Praktiški idealistai,- kažkas buvo taikliai apibūdinęs. Kruopštūs, dalykiški ir atsidavę – ji neturėjo jokių šansų. Ieškodama tinkamų žodžių, ji atvertė švarų popieriaus lapą.
– Tai nuo ko pradėsime?- paklausė versdama.
– Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio. Ar žinote, koks turėtų būti jūsų pirmas žingsnis? Paskambinkite Starflix.

Reklama internete, rinkodara

TURITE KLAUSIMŲ?