Dizainas

Dizainas yra kūrybinis procesas, kurio metu vizijai suteikiama forma. Tai atsakingas ir kruopštus darbas, kurio sėkmę lemia verslo nuovokos (kliento pusės) ir dizaino pojūčio (Starflix pusės) harmonija. Teikiame šias dizaino paslaugas:

  • Firminio stiliaus kūrimas;
  • Logotipų kūrimas;
  • Reklamos kūrimas;
  • Animacijų ir iliustracijų kūrimas;
  • Pakuočių dizainas;
  • Reklaminių klipų kūrimas.

Darbo patirtis liudija, kad grafiniai darbai turi gausybę formų, tačiau neapima daugiau negu konceptualizavimo, piešimo, spalvinimo, redagavimo ir animavimo. Mūsų rankos tai atlieka nuo dailės mokyklos, menų gimnazijos, Photoshop atsiradimo ar dizaino studijų laikų. Pasidalinkite savo idėjomis, o mes pasiūlysime, koks dizainas ir jo forma tinkamiausia Jūsų konkrečiu atveju.

“Dizainas – kūrybinis procesas, vizijai suteikiantis formą”.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama
FIRMINIS STILIUS

Įmonės įvaizdį sudaro visuma priemonių: logotipas, vokai, blankai, sąskaitos-faktūros, vizitinės kortelės ir kt. Užtikrinsime, kad būtumėte tinkamai reprezentuojami.

REKLAMOS DIZAINAS

Meniškas reklamos dizainas su praktinės naudos griaustiniu? Padaryta. Atkreipkite potencialių klientų dėmesį ir dvelkite profesionalumu kiekviename žingsnyje.

PAKUOČIŲ DIZAINAS

Skonis būna tik po žvilgsnio į etiketę. Niekada neturėsite antro šanso sudaryti gerą pirmą įspūdį. Mūsų pakuočių dizainas - dizaino ir marketingo sintezė.

Reklaminiai klipai

Reklaminiai klipai skirti skleisti reklaminę žinutę per video kanalus, pavyzdžiui, televiziją ar Youtube. Starflix kuria reklaminius klipus tiek televizijai, tiek ir Youtube.

2D/3D ILIUSTRACIJOS, ANIMACIJA

Reklamos dizainas turi gausybę formų, tačiau neapima daugiau negu konceptualizavimo, piešimo, spalvinimo, redagavimo ir animavimo. Iliustruosime ir animuosime Jūsų viziją, apdovanosime ją spalva, suteiksime jai formą.

ezgif.com-crop (2)

KITOS PASLAUGOS

Flash baneriai

Komercinė fotografija

Retušavimas ir fotomanipuliacija

Restoranų menu maketavimas

Web dizainas

Aplikacijų dizainas

Prezentacijos

Vizualinės komunikacijos konsultacijos

Reikia daugiau informacijos?