Firminis stilius

Firminis stilius ir jo kūrimas – verslo įvaizdžio formavimas

  • Profesionalus firminis stilius ir jo kūrimas;
  • Reprezentuokite savo filosofiją ir konkurencinį pranašumą;
  • Tapkite pastebimi ir įsimenami.

Teikiame šias firminio stiliaus paslaugas:

  1. Logotipų kūrimas

Logotipas yra esminė firminio stiliaus detalė, kuri turi būti daili, paprasta ir lengvai įsimenama. Nors logotipas yra tik firminio stiliaus dalis, tačiau ši dalis turi plačiausią panaudojimą – logotipai naudojamas interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose, įmonių sąskaitose, sutartyse ir kt. Todėl reikalinga susikurti profesionalų logotipą, tinkamai reprezentuojantį Jūsų įmonės viziją ir filosofiją.

  1. Firminio stiliaus kūrimas

Logotipas yra tik firminio stiliaus dalis, tuo tarpu visą įmonės įvaizdį sudaro visuma priemonių: logotipas, vokai, blankai, sąskaitos-faktūros, vizitinės kortelės, kvietimai, aprangos, reklamos ant transporto priemonių, prezentacijos formos, bloknotai užrašams, lipdukai ir daugybė kitų priemonių. Kontroliuokite savo įmonės įvaizdį su Starflix, kuris užtikrins, kad Jūsų firminis stilius tinkamai atspindėtų Jūsų viziją.

  1. Stiliaus knyga

Stiliaus knyga yra rinkinys reikalavimų, nustatančių kaip naudoti įmonės įvaizdžio elementus. Stiliaus reikalavimai yra formuojami tam, kad darbuotojai tinkamai ir vienodai reprezentuotų įmonę. Geras firminis stilius komunikuoja įmonės tapatybę, patikimumą ir vertybės. Ar Jūs tinkamai reprezentuojate savo įmonę? Susisiekite ir tai išsiaiškinsime, koks firminis stilius Jums reikalingas.

“Firminis stilius – verslo įvaizdžio pagrindas”.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITOS DIZAINO PASLAUGOS

REKLAMOS DIZAINAS

Meniškas reklamos dizainas su praktinės naudos griaustiniu? Padaryta. Atkreipkite potencialių klientų dėmesį ir dvelkite profesionalumu kiekviename žingsnyje.

PAKUOČIŲ DIZAINAS

Skonis būna tik po žvilgsnio į etiketę. Niekada neturėsite antro šanso sudaryti gerą pirmą įspūdį. Mūsų pakuočių dizainas - dizaino ir marketingo sintezė.

Reklaminiai klipai

Reklaminiai klipai skirti skleisti reklaminę žinutę per video kanalus, pavyzdžiui, televiziją ar Youtube. Starflix kuria reklaminius klipus tiek televizijai, tiek ir Youtube.

2D/3D ILIUSTRACIJOS, ANIMACIJA

Reklamos dizainas turi gausybę formų, tačiau neapima daugiau negu konceptualizavimo, piešimo, spalvinimo, redagavimo ir animavimo. Iliustruosime ir animuosime Jūsų viziją.

Reikia daugiau informacijos?