Iliustracijos ir animacija

Iliustracijos pagyvins Jūsų komunikacijos priemonių arsenalą! Iliustracijas galėsite naudoti tiek socialinių tinklų paskyrose, tiek įmonės puslapyje. O gal iliustracijospavirs plakatu, afiša, stendu ar lankstinuku? Starflix kuriamos įvairaus pobūdžio iliustracijos pagal konkretų poreikį. Jei trūksta idėjos apie ką turėtų būti Jūsų įmonės iliustracija, ją gali padėti sugalvoti mūsų įmonės specialistai.

O galbūt Jūs norite trumpos animacijos, kuri žaismingai įsilietų į Jūsų įmonės prekinio ženklo kūrimo procesą, pabrėžtų Jūsų įmonės inovatyvumą ir pritrauktų būrį smalsuolių, tarp kurių atsirastų ir potencialių klientų. Šiandien animacinius filmukus žiūri ir komiksus skaito įvairaus amžiaus auditorija. Šią tendenciją puikiai pagrindžia tai, kad garsiausi pasaulio žurnalus kiekvieną savaitę puošia ne tik šaržai, tačiau ir trumpi komiksaiar iliustracijos. Įmonės ir korporacijos nesibodi animacijas ar iliustracijas naudoti savo socialinių tinklų paskyrose, ar tiesiog iškabose.  Į šią Starflix siūlomą paslaugą įeina:

  • animacijos scenarijaus kūrimas;
  • animacijos piešimas ir gamyba įgyvendinant projektą.

 

Paskambinkite mums ar susitikime aptarti Jūsų animacijos idėjos ir jos įgyvendinimo!

“Iliustracijos – nustebinkite nestandartiniu prisistatymu”.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITOS DIZAINO PASLAUGOS

FIRMINIS STILIUS

Įmonės įvaizdį sudaro visuma priemonių: logotipas, vokai, blankai, sąskaitos-faktūros, vizitinės kortelės ir kt. Užtikrinsime, kad būtumėte tinkamai reprezentuojami.

REKLAMOS DIZAINAS

Meniškas reklamos dizainas su praktinės naudos griaustiniu? Padaryta. Atkreipkite potencialių klientų dėmesį ir dvelkite profesionalumu kiekviename žingsnyje.

PAKUOČIŲ DIZAINAS

Skonis būna tik po žvilgsnio į etiketę. Niekada neturėsite antro šanso sudaryti gerą pirmą įspūdį. Mūsų pakuočių dizainas - dizaino ir marketingo sintezė.

Reklaminiai klipai

Reklaminiai klipai skirti skleisti reklaminę žinutę per video kanalus, pavyzdžiui, televiziją ar Youtube. Starflix kuria reklaminius klipus tiek televizijai, tiek ir Youtube.

Reikia daugiau informacijos?