Pakuočių dizainas

Jūs niekada neturėsite antro šanso sudaryti gerą pirmą įspūdį – Starflix pakuočių dizainas.

Visi žino, kad knygos negalima rinktis pagal viršelį, tačiau realybė, kad dauguma pagal jį renkasi. Kita vertus, jei knyga gera, kodėl gi jos neapgaubti ir geru viršeliu? Bet kuriuo atveju, pirma – pakuotė, o tik tada turinys.

Pakuočių dizainas yra itin reikšminga komunikacijos dalis, turinti transliuoti Jūsų komunikacinę žinutę. Prekiaujate prabangiu viskiu? Tebūnie prabangi ir etikėtė. Ilgaamžis produktas? Tegul amžina būna ir pakuotė.

Starflix įgyvendina įvairius pakuočių dizaino darbus: pakuočių, įpakavimų, lipdukų, maišelių, tentų dizainas. Tegul skonis ar įspūdis prasideda nuo žvilgsnio. O mes pradėkime nuo pokalbio apie Jūsų tikslus, susisiekime!

“Pakuočių dizainas – antro šanso padaryti gerą pirmą įspūdi, nebus”.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITOS DIZAINO PASLAUGOS

FIRMINIS STILIUS

Įmonės įvaizdį sudaro visuma priemonių: logotipas, vokai, blankai, sąskaitos-faktūros, vizitinės kortelės ir kt. Užtikrinsime, kad būtumėte tinkamai reprezentuojami.

REKLAMOS DIZAINAS

Meniškas reklamos dizainas su praktinės naudos griaustiniu? Padaryta. Atkreipkite potencialių klientų dėmesį ir dvelkite profesionalumu kiekviename žingsnyje.

Reklaminiai klipai

Reklaminiai klipai skirti skleisti reklaminę žinutę per video kanalus, pavyzdžiui, televiziją ar Youtube. Starflix kuria reklaminius klipus tiek televizijai, tiek ir Youtube.

2D/3D ILIUSTRACIJOS, ANIMACIJA

Reklamos dizainas turi gausybę formų, tačiau neapima daugiau negu konceptualizavimo, piešimo, spalvinimo, redagavimo ir animavimo. Iliustruosime ir animuosime Jūsų viziją.

Reikia daugiau informacijos?