Reklamos dizainas

Meniškas reklamos dizainas su praktinės naudos griaustiniu? Padaryta.

 • Atkreipkite potencialių klientų dėmesį;
 • Dvelkite profesionalumu kiekviename žingsnyje;
 • Gaukite dizaino įgūdžių ir marketingo nuovokos kombinaciją.

Teikiame šias reklamos dizaino paslaugas:

 1. Reklaminių banerių kūrimas
 2. Plakatų dizainas
 3. Stendų dizainas
 4. Reklamos vizualizacijos
 5. Tentų dizainas
 6. Lipdukų dizainas
 7. Lankstinukų dizainas
 8. Katalogų dizainas

Darbo patirtis liudija, kad reklamos dizainas turi gausybę formų, tačiau neapima daugiau negu konceptualizavimo, piešimo, spalvinimo, redagavimo ir animavimo. Mūsų rankos tai atlieka nuo dailės mokyklos, menų gimnazijos, Photoshop atsiradimo ar dizaino studijų laikų. Kuriame reklaminių banerių, stendų, plakatų, vizitinių kortelių, komercinių pasiūlymų, sąskaitų faktūrų dizainus.

Pasidalinkite savo idėjomis, o mes pasiūlysime, koks reklamos dizainas ir jo forma tinkamiausia Jūsų konkrečiu atveju ir jį sukursime. Paskambinkite mums ir susitarsime dėl susitikimo laiko!

“Reklamos dizainas su marketingo nuovoka – absoliučios naudos kombinacija”.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITOS DIZAINO PASLAUGOS

FIRMINIS STILIUS

Įmonės įvaizdį sudaro visuma priemonių: logotipas, vokai, blankai, sąskaitos-faktūros, vizitinės kortelės ir kt. Užtikrinsime, kad būtumėte tinkamai reprezentuojami.

PAKUOČIŲ DIZAINAS

Skonis būna tik po žvilgsnio į etiketę. Niekada neturėsite antro šanso sudaryti gerą pirmą įspūdį. Mūsų pakuočių dizainas - dizaino ir marketingo sintezė.

Reklaminiai klipai

Reklaminiai klipai skirti skleisti reklaminę žinutę per video kanalus, pavyzdžiui, televiziją ar Youtube. Starflix kuria reklaminius klipus tiek televizijai, tiek ir Youtube.

2D/3D ILIUSTRACIJOS, ANIMACIJA

Reklamos dizainas turi gausybę formų, tačiau neapima daugiau negu konceptualizavimo, piešimo, spalvinimo, redagavimo ir animavimo. Iliustruosime ir animuosime Jūsų viziją.

Reikia daugiau informacijos?