Elektroninių parduotuvių kūrimas

Profesionalių elektroninių parduotuvių kūrimas – pranokite pirkėjų lūkesčius

  • Paprastas atsiskaitymo procesas iš viso pasaulio;
  • Aiškus prekių išdėstymas ir pardavimų skatinimas;
  • Patogios elektroninės parduotuvės plėtojimo galimybės.

Teikiame šias elektroninių parduotuvių kūrimo paslaugas:

  1. Elektroninių parduotuvių kūrimas

Profesionalių elektroninių parduotuvių kūrimas su Starflix – elektroninės prekybos sėkmės garantas. Dauguma kūrėjų vis dar naudoja senas elektroninės prekybos platformas, kurios neužtikrina estetiškos išvaizdos ir paprasto apsipirkimo proceso. Šie du dėmenys yra būtini, siekiant sėkmingos prekybos internete. Todėl susikurkite dailią, lengvai valdomą ir iš anksto parengtą plėtojimui elektroninę parduotuvę ir taip užprogramuokite save sėkmei.

  1. Vieno/kelių produktų elektroninių parduotuvių kūrimas

Patirtis liudija, kad ne visos elektroninės parduotuvės yra skirtos dideliam produkcijos kiekiui. Mes kuriame elektronines parduotuves, pritaikytas vieno ar kelių produktų pardavimui, pavyzdžiui, knygos ar ypatingos kėdės. Tokių elektroninių parduotuvių kūrimas turi specifiką – akcentas yra ne produkcija, bet pirkimą skatinanti komunikacija, besisukanti apie vieną ir tą patį produktą. Papasakokite apie savo produktą, o mes pasiūlysime geriausią elektroninės prekybos sprendimą.

  1. Elektroninių parduotuvių administravimas

Sukurta elektroninė parduotuvė turi būti tinkamai ir operatyviai administruojama. Starflix pasirūpins Jūsų prekių asortimento ar informacijos atnaujinimu.

“Elektroninių parduotuvių kūrimas pranokstantis pirkėjų lūkesčius.”

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITI INTERNETO PROJEKTAI

INTERNETO SVETAINIŲ KŪRIMAS

Tik-tak. Jūs turite 5 sekundes sudominti naują interneto svetainės lankytoją. Įgyvendiname tiek standartinius, tiek interaktyvius interneto projektus.

INTERAKTYVŪS PROJEKTAI

Daugiau negu tik informacija? Galbūt interaktyvus žemėlapis ar transliacija internetu gyvai? O gal žaidimas ar pažinčių portalas? Įgyvendiname interaktyvius interneto projektus.

KAMPANIJŲ SVETAINĖS

Įgyvendiname atskirų kampanijų interneto projektus. Reikia svetainės reklaminei akcijai? Galbūt atskirai produkto linijai? O gal mobiliajai aplikacijai?

Reikia daugiau informacijos?