Interaktyvios interneto svetainės

Interaktyvios interneto svetainės – daugiau negu informacijos pateikimas, tai unikali vartotojo patirtis Jūsų interneto svetainėje.

Interneto naršymas ir informacijos kiekis nepaliaujamai didėja, o lygiagrečiai didėja ir interneto galimybės. Interneto svetainėje norite pateikti daugiau negu tik informaciją? Pavyzdžiui, sukurti interaktyvų žemėlapį ar transliuoti tiesiogiai per savo interneto svetainę? O gal reikalingas interaktyvus žaidimas, per kurį mokinys pavėluos į pamokas, o mama pamirš gaminti vakarienę? Leiskite lankytojui ne tik pamatyti, bet ir patirti su Starflix įgyvendinamais interaktyviais interneto projektais.

Svarbiausias interaktyvios interneto svetainės požymis – grįžtamasis ryšys tarp reklamos priemonės ir vartotojo bei didesnė informacijos sklaidos tikimybė. Interaktyvumas yra dizaino ir programavimo kombinacija, užtikrinanti ne tik nepriekaištingą išvaizdą, tačiau ir vartotojo įtraukimą į veiksmą. Pavyzdžiui, interneto svetainėje vartotojas ne tik randa informaciją, tačiau gali pats ją talpinti, bendrauti su kitais ir panašiai. Daugiau dabar reiškia įdomiau. Kodėl tuo nepasinaudojus?

Starflix interaktyvių interneto svetainių kūrimas yra orientuotas į kokybiško ir individualizuoto produkto sukūrimą. Įgyvendiname įvairaus sudėtingumo interaktyvius interneto projektus, papasakokite savo viziją ir mes padėsime ją įgyvendinti!

“Interaktyvios interneto svetainės – daugiau nei informacijos pateikimas”.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITI INTERNETO PROJEKTAI

INTERNETO SVETAINIŲ KŪRIMAS

Tik-tak. Jūs turite 5 sekundes sudominti naują interneto svetainės lankytoją. Įgyvendiname tiek standartinius, tiek interaktyvius interneto projektus.

EL. PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS

Suteikite lankytojams jų lūkesčius pranokstančią apsipirkinėjimo aplinką ir padidinkite savo pardavimus.

KAMPANIJŲ SVETAINĖS

Įgyvendiname atskirų kampanijų interneto projektus. Reikia svetainės reklaminei akcijai? Galbūt atskirai produkto linijai? O gal mobiliajai aplikacijai?

Reikia daugiau informacijos?