Interneto svetainių kūrimas

Profesionalių interneto svetainių kūrimas su Starflix

  • Susikurkite profesionalumo ir patikimumo įvaizdį;
  • Atrodykite nepriekaištingai tiek kompiuterio, tiek telefono ekrane;
  • Gaukite daugiau klientų iškart.

 

Patikima ir solidi įmonė nebeįsivaizduojama be profesionalios interneto svetainės, kurioje pateikiama esminė informacija apie įmonę.

Augant interneto reikšmei ir jame naršančių žmonių skaičiui, didėja ir interneto svetainės reikšmė, plečiasi jos funkcijos. Pirma, interneto svetainė tampa integruota verslo įvaizdžio dalis, kurioje pateikiama veiklos informacija, kontaktiniai duomenys, pagrindžiamas įmonės patikimumas. Antra, interneto svetainė tarnauja kaip virtualus biuras, pasitinkantis potencialius klientus, nukreiptus paieškos variklių ar reklamos internete, socialiniuose tinkluose. Trečia, interneto svetainė tampa itin svarbia komunikacijos priemone.

Starflix interneto svetainių kūrimas yra orientuotas į kokybiško ir individualizuoto produkto sukūrimą. Kurdami interneto svetaines, ypatingą dėmesį skiriame šiems elementams:

  1. Estetika ir inovatyvumas;
  2. Naršymo paprastumas;
  3. Nepriekaištingas veikimas;
  4. Reprezentatyvumas ir komunikacinė žinutė.

 

Susikurkite vieną universalią svetainės versiją, nepriekaištingai atvaizduojamą tiek kompiuterio, tiek telefono ekrane dabar!

“Interneto svetainė – pagrindinė komunikacijos priemonė”.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITI INTERNETO PROJEKTAI

EL. PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS

Suteikite lankytojams jų lūkesčius pranokstančią apsipirkinėjimo aplinką ir padidinkite savo pardavimus.

INTERAKTYVŪS PROJEKTAI

Daugiau negu tik informacija? Galbūt interaktyvus žemėlapis ar transliacija internetu gyvai? O gal žaidimas ar pažinčių portalas? Įgyvendiname interaktyvius interneto projektus.

KAMPANIJŲ SVETAINĖS

Įgyvendiname atskirų kampanijų interneto projektus. Reikia svetainės reklaminei akcijai? Galbūt atskirai produkto linijai? O gal mobiliajai aplikacijai?

Reikia daugiau informacijos?