Kampanijų svetainės

Informacijos amžiuje interneto svetainė tapo toks natūralus reiškinys kaip stendas renginyje: atskiram renginiui – atskiras stendas. Lygiai taip pat kampanijų svetainės – atskiras svetaines turi atskiri įmonių produktai ar akcijos. Starflix kampanijų interneto svetainių kūrimas yra orientuotas į atskiros, tačiau bendrą kontekstą išlaikančios, interneto komunikacijos kūrimą. Kuriame interneto svetaines atskiriems įmonių projektams, renginiams ar akcijoms. Pavyzdžiui, mobiliosios aplikacijos interneto svetainė ar interneto svetainė, susijusi su naujo produkto linijos įvedimu, reklaminės produkto akcijos interneto svetainė.

Kampanijų svetainės turi specifiką tuo požiūriu, kad interneto svetainė pateikia informaciją ne apie veiklą bendrai, tačiau apie vieną kampaniją. Pavyzdžiui, įmonė gali plėtoti kelias mobiliąsias aplikacijas, turėti bendrą interneto svetainę savo įmonei ir po atskirą interneto svetainę kiekvienai mobiliajai aplikacijai. Tokiu atveju akcentas dedamas aplikacijai, tačiau išlaikomas aplikaciją plėtojančios įmonės kontekstas. Lygiai taip pat ir su reklaminių kampanijų interneto svetainėmis. Pavyzdžiui, įmonė prekiauja ledais ir rengia reklaminę akciją miesto šventės metu. Akcijai suteikiant interneto komunikacinius rėmus, į komunikacinę visumą įpinamas ir reklamuojamų ledų prekės ženklas.

Starflix kampanijų interneto svetainių kūrimas yra orientuotas į kokybiško ir individualizuoto produkto sukūrimą. Papasakokite savo viziją, o mes pasiūlysime tinkamiausią sprendimą.

“Kampanijų svetainės – reklaminis stendas elektroninėje erdvėje”.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITI INTERNETO PROJEKTAI

INTERNETO SVETAINIŲ KŪRIMAS

Tik-tak. Jūs turite 5 sekundes sudominti naują interneto svetainės lankytoją. Įgyvendiname tiek standartinius, tiek interaktyvius interneto projektus.

EL. PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS

Suteikite lankytojams jų lūkesčius pranokstančią apsipirkinėjimo aplinką ir padidinkite savo pardavimus.

INTERAKTYVŪS PROJEKTAI

Daugiau negu tik informacija? Galbūt interaktyvus žemėlapis ar transliacija internetu gyvai? O gal žaidimas ar pažinčių portalas? Įgyvendiname interaktyvius interneto projektus.

Reikia daugiau informacijos?