Marketingas

Marketingas yra verslo varomoji jėga, kadangi įmonė ne tik turi turėti, bet ir iškomunikuoti savo konkurencinį pranašumą, būtent marketingas atveda klientą prie Jūsų durų. Marketingo auksinė taisyklė skamba taip: 1. Raskite reklaminę žinutę, kuri atkreiptų dėmesį; 2. Nutaikykite ją į tikslinę auditoriją; 3. Kartokite reklaminę žinutę tikslinei auditorijai dar ir dar. Ši taisyklė yra Starflix teikiamų marketingo paslaugų ašis. Starflix marketingas:

  • Reklaminių idėjų kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Įvaizdžio kūrimas minios finansavimo platformoms;
  • Integruotų reklaminių kampanijų vykdymas;
  • Socialinių akcijų organizavimas;
  • Interneto reklamos strategijos formavimas;
  • Naujo produkto įvedimas į rinką;
  • Tekstų rengimas.

Visos Starflix teikiamos marketingo paslaugos yra skirtos skatinti Jūsų produktų ar paslaugų pardavimus, didinti prekės ženklo pažinimą, burti lojalių klientų bendruomenę ar pritraukti bendrą visuomenės dėmesį. Susiduriate su marketingo iššūkiais? Nekantraujame pasiūlyti savo sprendimus, Starflix marketingas.

“MARKETINGO PASLAUGOS TAI VERSLO VAROMOJI JĖGA”.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama
Integruotos reklaminės kampanijos

Reklama yra karas dėl dėmesio. Tad, kaip Jums sekasi karas? Sustiprinkite pozicijas su mūsų integruotomis reklamos idėjomis.

Socialinės akcijos

Viešoje erdvėje vykstantys iš anksto suplanuoti renginiai, kurių metu visuomenei yra pristatomi projektai ar idėjos. Pelnykite dėmesį su Starflix socialinėmis akcijomis!

Interneto komunikacijos strategija

Veikimas be strategijos yra tik triukšmas prieš pralaimėjimą. Starflix įvertins Jūsų padėtį ir padės suformuoti strategiją, vedančią Jūsų tikslų link.

Produkto įvedimas į rinką

Naujas produktas ar paslauga? Nauja, vadinasi, jau įdomu, tačiau negirdėta. Priverskime išgirsti, pamatyti, patirti ir nusipirkti.

Kickstarter projektai

Pirma parduokite, tada gaminkite su Kickstarter - didžiausia minios finansavimo platforma pasaulyje, kurios dėka dienos šviesą išvydo tūkstančiai projektų.

Tekstų kūrimas

Tekstų kūrimo paslaugos esmė - susikurti informatyvų, reprezentatyvų ir nenuobodų prisistatymą ar kitą turinį. Būkite ne tik aprašyti, bet ir skaitomi su Starflix tekstų kūrimu!

KITOS PASLAUGOS

Socialinių tinklų administravimas

Verslo informacinių tinklų administravimas

Rinkos tyrimai

Vartotojų apklausos

Reikia daugiau informacijos?