Integruotos reklaminės kampanijos

Reklama yra karas dėl dėmesio. Tad, kaip Jums sekasi karas? Sustiprinkite pozicijas su mūsų reklamos idėjomis. Pastiprinimui reikia to, kas trauktų dėmesį, plistų Facebook, ką rodytų vakaro žiniose ir darytų Jus šaunesniais už kitus? Tuomet – sveiki atvykę.

Mums reikės:

  1. Vieno tikslo, kad suprasti;
  2. Dviejų dienų, kad sugalvoti;
  3. Trijų savaičių, kad pasiruošti.

Norite reklamos idėjos pavyzdžio? Jūs labai skubate, bet pateiksime net 2.

Walk with Johnnie – Youtube muzikos kanalas, dedikuotas Johnnie Walker viskiui. Mintis – reklama yra geidžiamas turinys, kurį suinteresuoti žiūrėti patys vartotojai. Kanalo beta versijos rezultatas: 1 milijonas peržiūrų, 8700 Facebook sekėjų. Geriau, pigiau, efektyviau.

Eskimas Palangoje – reklaminė akcija, kai karščio persmelktoje Basanavičiaus gatvėje pasirodo kailiniuotas eskimas su rogėmis, kurias tempia tikri sibiro haskiai. Nuo eskimo rogių garuojantis šaltis – tai tik skystas azotas, tačiau ledai, kuriuos eskimas atvežė, šalti kaip šiaurės ašigalis. Mintis – šokiruojanti apranga ir visų mylimi sibiro haskiai traukia dėmesį, o dėmesys – poreikį a) nusipirkti ledų, b) nusifotografuoti su eskimu Palangoje ir nuotrauką patalpinti į Facebook.

Reikia reklamos idėjos? Paskambinkite.

“Unikalios reklamos idėjos – tapkite šaunesniais už kitus!”

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITOS MARKETINGO PASLAUGOS

Interneto komunikacijos strategija

Veikimas be strategijos yra tik triukšmas prieš pralaimėjimą. Starflix įvertins Jūsų padėtį ir padės suformuoti strategiją, vedančią Jūsų tikslų link.

Kickstarter projektai

Pirma parduokite, tada gaminkite su Kickstarter - didžiausia minios finansavimo platforma pasaulyje, kurios dėka dienos šviesą išvydo tūkstančiai projektų.

Socialinės akcijos

Viešoje erdvėje vykstantys iš anksto suplanuoti renginiai, kurių metu visuomenei yra pristatomi projektai ar idėjos. Pelnykite dėmesį su Starflix socialinėmis akcijomis!

Produkto įvedimas į rinką

Naujas produktas ar paslauga? Nauja, vadinasi, jau įdomu, tačiau negirdėta. Priverskime išgirsti, pamatyti, patirti ir nusipirkti.

Reikia daugiau informacijos?