Interneto komunikacijos strategija

Internetas yra didžiausias ir greičiausiai pasiekiamas informacijos šaltinis. Netgi daugiau, internetas – tai ir žaidimų aikštelė, ir naujos kartos televizija, ir inovatyvi susitikimų vieta. Interneto komunikacijos strategija yra kontakto su tiksline auditorija planavimas, t. y. kur, kaip, su kuo, kiek dažnai kuriamas kontaktas, kad pasiekti atitinkamus tikslus, pavyzdžiui, pardavimus ar rinkėjų balsus.

Internetas siūlo daugybę kontakto kūrimo (reklamos) galimybių ir alternatyvų, bet nė viena iš jų nėra absoliučiai geriausia, viena priemonė geriausia vienu atveju, kita – kitu atveju. Kita vertus, neretai reikia taikyti kelių interneto reklamos priemonių kombinaciją. Tad kokias priemones ir kaip kombinuoti?

Starflix formuoja verslo ar kitų organizacijų, politikų rinkiminių kampanijų interneto komunikacijos strategijas. Atsižvelgiant į iškeltus tikslus, suformuojamas optimaliausių reklamos priemonių taikymo planas. Šį planą vykdant, rezultatai yra nuolat stebimi, atliekami pakeitimai.

Interneto komunikacijos strategija, jos formavimas ir vykdymas nukreipta ne tik pasiekti atitinkamą tikslą, tačiau ir šį tikslą pasiekti optimaliausiomis sąnaudomis. Ar Jūs turite savo interneto komunikacijos strategiją? Ar žinote, kokias naudas internetas gali pasiūlyti Jūsų verslui? Susisiekite ir tai aptarsime nedelsiant.

“Interneto komunikacijos strategija – preciziškai suplanuotas kontaktas su tiksline auditorija”.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITOS MARKETINGO PASLAUGOS

Integruotos reklaminės kampanijos

Reklama yra karas dėl dėmesio. Tad, kaip Jums sekasi karas? Sustiprinkite pozicijas su mūsų integruotomis reklamos idėjomis.

Kickstarter projektai

Pirma parduokite, tada gaminkite su Kickstarter - didžiausia minios finansavimo platforma pasaulyje, kurios dėka dienos šviesą išvydo tūkstančiai projektų.

Produkto įvedimas į rinką

Naujas produktas ar paslauga? Nauja, vadinasi, jau įdomu, tačiau negirdėta. Priverskime išgirsti, pamatyti, patirti ir nusipirkti.

Tekstų kūrimas

Tekstų kūrimo paslaugos esmė - susikurti informatyvų, reprezentatyvų ir nenuobodų prisistatymą ar kitą turinį. Būkite ne tik aprašyti, bet ir skaitomi su Starflix tekstų kūrimu!

Reikia daugiau informacijos?