Kickstarter projektai

Pirma parduokite, tada gaminkite – Kickstarter projektai!

  • Ištirkite savo vizijos paklausą;
  • Gaukite finansinius išteklius produkto gamybai;
  • Būkite inovatyvūs ir pristatykite savo produktą pasaulinei rinkai.

Kickstarter – populiariausia minios finansavimo platforma pasaulyje. Kickstarter misija yra padėti kūrybingiems ir išradingiems projektams išvysti dienos šviesą. Anot šaltinių, Kickstarter projektai surinko daugiau kaip 2 milijardus Eurų iš daugiau kaip 10 milijonų finansuotojų, kad dienos šviesą išvystų apie 300 000 projektų. Finansuojami projektai – patys įvairiausi: tai ir komiksai, video žaidimai, įvairios technologijos, baldai, rūbai, ekologiški projektai ir daugybė kitokių projektų.

Ar Kickstarter projektai taps sėkmingais lemia 2 esminiai momentai: idėja ir jos komunikacijos kokybė. Idėja turi būti išradinga, žaisminga, intriguojanti ar šokiruojanti. Kita vertus, tai gali būti tiesiog nauja batų linija su tam tikru komunikacijos prieskoniu. Komunikacijos priemonės turi būti kokybiškos iki smulkmenų, kadangi finansuotojai negali pačiupinėti daikto, išbandyti produkcijos. Vienintelis dalykas, kurį jie gali patikrinti, tai informacija apie produktą (interneto svetainė, socialiniai tinklai, video medžiaga, vizualizacija ar sudėties aprašas).

Starflix konceptualizuoja ir sukuria komunikacinius pamatus Kickstarter, Indiegogo ir kitų minios finansavimo platformų projektams. Papasakokite savo idėją, o mes pasiūlysime geriausią jos komunikaciją.

“Pirma parduokite, tada gaminkite – Kickstarter projektai”.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITOS MARKETINGO PASLAUGOS

Integruotos reklaminės kampanijos

Reklama yra karas dėl dėmesio. Tad, kaip Jums sekasi karas? Sustiprinkite pozicijas su mūsų integruotomis reklamos idėjomis.

Interneto komunikacijos strategija

Veikimas be strategijos yra tik triukšmas prieš pralaimėjimą. Starflix įvertins Jūsų padėtį ir padės suformuoti strategiją, vedančią Jūsų tikslų link.

Tekstų kūrimas

Tekstų kūrimo paslaugos esmė - susikurti informatyvų, reprezentatyvų ir nenuobodų prisistatymą ar kitą turinį. Būkite ne tik aprašyti, bet ir skaitomi su Starflix tekstų kūrimu!

Produkto įvedimas į rinką

Naujas produktas ar paslauga? Nauja, vadinasi, jau įdomu, tačiau negirdėta. Priverskime išgirsti, pamatyti, patirti ir nusipirkti.

Reikia daugiau informacijos?