Socialinės akcijos

Socialinės akcijos, tai viešoje erdvėje vykstantys iš anksto suplanuoti renginiai, kurių metu visuomenei yra pristatomas projektas/idėja, kuria siekiama atkreipti dėmesį į tam tikras  visuomenės ydas. Iš tokio griežto apibrėžimo, atrodo, kad tai negali turėti nieko bendro su reklama. Tačiau, pasitelkiant socialines akcijas, galima susilaukti ne tik papildomo visuomenės, žiniasklaidos dėmesio, tačiau ir įvesti produkto ar paslaugos reklamą ir padidinti įmonės ar prekinio ženklo žinomumą. Socialinės akcijos, jau daugely metų yra plačiai naudojamos visame pasaulyje, tačiau mūsų šalyje tai dar retenybė. Tapkite išskirtiniais ir pasinaudokite unikalios ir netradicinės reklamos būdu. Socialinės akcijos, kaip reklamos priemonės teikiama nauda Jūsų įmonei:

  • Lengvai pritraukiamas žiniasklaidos dėmesys;
  • Didelis vartojų pasiekiamumas;
  • Gerai užmaskuota, nebrukama reklama;
  • Inovatyvus reklaminis sprendimas;

 

Starflix gali tiek įgyvendinti Jūsų sugalvotą socialinės akcijos idėją, tiek pateikti mūsų specialistų sugalvotą idėją ir ją įgyvendinti. Susisiekite su mumis arba pasinaudokite nemokama konsultacija- ketvirtadieniais.

“Socialinės akcijos – pelnykite dėmesį neįpratastai”.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITOS MARKETINGO PASLAUGOS

Integruotos reklaminės kampanijos

Reklama yra karas dėl dėmesio. Tad, kaip Jums sekasi karas? Sustiprinkite pozicijas su mūsų integruotomis reklamos idėjomis.

Kickstarter projektai

Pirma parduokite, tada gaminkite su Kickstarter - didžiausia minios finansavimo platforma pasaulyje, kurios dėka dienos šviesą išvydo tūkstančiai projektų.

Tekstų kūrimas

Tekstų kūrimo paslaugos esmė - susikurti informatyvų, reprezentatyvų ir nenuobodų prisistatymą ar kitą turinį. Būkite ne tik aprašyti, bet ir skaitomi su Starflix tekstų kūrimu!

Produkto įvedimas į rinką

Naujas produktas ar paslauga? Nauja, vadinasi, jau įdomu, tačiau negirdėta. Priverskime išgirsti, pamatyti, patirti ir nusipirkti.

Reikia daugiau informacijos?