Tekstų kūrimas

Starflix tekstų kūrimas – susikurkite profesionalų ir kūrybingą aprašymą.

Aprašymas – turinys rašto forma, talpinamas į įmonės interneto svetainę, socialinius tinklus ar reklaminius atributus. Tekstų kūrimo paslaugos esmė yra susikurti tokį turinį, kuris įtikintų to turinio skaitytojus dėl įmonės patikimumo, įgyvendinamų paslaugų kokybiškumo ar kitų savybių.

Tekstų kūrimas skiriasi priklausomai nuo to, kur tekstas yra naudojamas.

  • Tekstų kūrimas interneto svetainėms turi tikslą ne tik informuoti ar sudominti lankytoją, bet ir tarnauti įmonės SEO tikslams, t. y. užtikrinti aukštesnį Google reitingą ir paieškos rezultatų puslapį.
  • Kūrybiniai tekstai naudojami reklamos kampanijose, taigi jie turi nepriekaištingai atspindėti kampanijos komunikacinę žinutę, prikausti dėmesį bei maloniai šokiruoti vartotoją.

Kokie tekstai reikalingi Jums? Norite prisistati solidžiai? O galbūt žaismingai? Paskambinkite ir tai aptarsime susitikimo metu prie puodelio kavos.

“Sudominkite savo varotoją kūrybiškais bei profesionaliais tekstais”.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITOS MARKETINGO PASLAUGOS

Integruotos reklaminės kampanijos

Reklama yra karas dėl dėmesio. Tad, kaip Jums sekasi karas? Sustiprinkite pozicijas su mūsų integruotomis reklamos idėjomis.

Interneto komunikacijos strategija

Veikimas be strategijos yra tik triukšmas prieš pralaimėjimą. Starflix įvertins Jūsų padėtį ir padės suformuoti strategiją, vedančią Jūsų tikslų link.

Kickstarter projektai

Pirma parduokite, tada gaminkite su Kickstarter - didžiausia minios finansavimo platforma pasaulyje, kurios dėka dienos šviesą išvydo tūkstančiai projektų.

Socialinės akcijos

Viešoje erdvėje vykstantys iš anksto suplanuoti renginiai, kurių metu visuomenei yra pristatomi projektai ar idėjos. Pelnykite dėmesį su Starflix socialinėmis akcijomis!

Reikia daugiau informacijos?