Socialinė atsakomybė

Pirmoji specialiųjų mokyklų konferencija

UAB “Starflix Vilnius” prisidėjo prie 2016 m. gegužės 19 d. vykusios pirmosios Lietuvoje respublikinės specialiųjų mokyklų konferencijos „Gamtos atradimai vaiko akimis“, skirtos specialiųjų mokymosi įstaigų moksleiviams. Šventės pagrindinė idėja buvo paskatinti moksleivių domėjimąsi mus supančia gamta, atkreipti dėmesį į vis aktualesnį gamtos saugojimą ir puoselėjimą.

Renginio metu buvo ne tik skaitomi pranešimai, pristatomi visus metus rengti pasirodymai, tačiau ir renkamas gražiausias inkilas. Renginiui buvo pasirinkta unikali vieta – Šiaulių universiteto botanikos sodas, kuris džiugino visus susirinkusius ne tik išpuoselėta aplinka, tačiau ir pavasarišku oru.

Anot pagrindinės šventės organizatorės Šiaulių specialiojo ugdymo centro vadovės Eglės Jankauskienės, būtent tokia konferencijos vieta leido mokiniams pajusti artėjančią vasarą, o skaitant pranešimus ar atliekant pasirodymus, dar labiau suartėti su gamta – pirmą kartą aplankyti botanikos sodą. Vadovė pastebi, kad specialiosios mokyklos neišvengiamai patenka į bendrojo ugdymo mokyklų šešėlį, todėl atskira konferencija specialiosioms mokykloms yra būtinybė.

Sėkmingas renginys organizatorius įkvėpė galvoti apie šios konferencijos tęstinumą ir plėtrą kitais metais. Įvykusios konferencijos rėmėjo reklamos agentūros UAB „Starflix Vilnius“ atstovas Vytautas Bernotas tvirtina, kad šventės aptarimo metu su Šiaulių specialiojo ugdymo centru nutarė šią konferenciją paversti kasmetine tradicija, pritraukiančia ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių specialiąsias mokyklas.

Skaitykite daugiau: Šiauliuose – pirmoji respublikinė specialiųjų mokyklų konferencija | Alfa.lt

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama