Prisitaikantis svetainės dizainas

Kas yra prisitaikantis svetainės dizainas?

Prisitaikantis svetainės dizainas yra viena ir ta pati svetainė, kuri skirtingai atvaizduojama kompiuteryje, išmaniajame telefone ar planšetiniame įrenginyje. Prisitaikantis svetainės dizainas (“responsive layout” angl.) tapo reikalingas tuomet, kai interneto svetainės pradėtos naršyti ne tik per darbastalinį kompiuterį, bet ir per telefonus, kitus įrenginius, kurių ekrano dydžiai ir proporcijos skiriasi. Pavyzdžiui, kompiuterio ekrano plotis yra didesnis už aukštį, o telefono ekrano atvirkščiai – aukštis yra didesnis už plotį. Tam, kad svetainės naršymas būtų vienodai patogus tiek kompiuteriu, tiek telefonu, interneto svetainė yra sudalinama į struktūrines dalis, kurios automatiškai perrikiuojamos pagal atitinkamą ekrano dydį. Taigi prisitaikantis svetainės dizainas nereiškia, kad svetainė turi kelias versijas, tai reiškia, kad svetainė turi vieną universalią versiją, prisitaikančią prie bet kokio ekrano dydžio. Neprisitaikantis dizainas yra nepatogus ir nebeatitinka interneto rinkos poreikių. Naršant telefonu neprisitaikančios interneto svetainės tekstas tampa neįskaitomai mažas, svetainė netelpa į ekraną, mygtukai nereaguoja į paspaudimus arba dar blogiau – svetainė apskritai neatidaroma. Taigi atsiradus naršymo įrenginių įvairovei, interneto rinkos poreikius atitinka tik prisitaikantį dizainą turinčios interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama
INTERNETO SVETAINIŲ KŪRIMAS

Tik-tak. Jūs turite 5 sekundes sudominti naują interneto svetainės lankytoją. Įgyvendiname tiek standartinius, tiek interaktyvius interneto projektus.

EL. PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS

Suteikite lankytojams jų lūkesčius pranokstančią apsipirkinėjimo aplinką ir padidinkite savo pardavimus.

INTERAKTYVŪS PROJEKTAI

Daugiau negu tik informacija? Galbūt interaktyvus žemėlapis ar transliacija internetu gyvai? O gal žaidimas ar pažinčių portalas? Įgyvendiname interaktyvius interneto projektus.

KAMPANIJŲ SVETAINĖS

Įgyvendiname atskirų kampanijų interneto projektus. Reikia svetainės reklaminei akcijai? Galbūt atskirai produkto linijai? O gal mobiliajai aplikacijai?

KITOS PASLAUGOS

Facebook aplikacijos

A/B svetainių testavimas

Svetainės “karščio” žemėlapiai

TVS diegimas į svetainę

Web dizainas

Mini žaidimo tipo banerių kūrimas

Svetainių administravimas

Konsultacijos

Reikia daugiau informacijos?