Facebook reklama

Didinkite savo prekės ženklo pažinimą su Facebook reklama

  • Būkite ten, kur ir Jūsų klientai;
  • Kurkite bendruomenę ir informuokite ją apie savo veiklą;
  • Didinkite prekės ženklo pažinimą ir klientų lojalumą;

Teikiame šias Facebook reklamos paslaugas:

  1. Konsultacijos apie socialinius tinklus

Norite pradėti? Ar tinkamai sutvarkyti tai, kas jau pradėta? Suprasti kaip veikia Facebok? Užsiregistruokite į nemokamą kiekvieną ketvirtadienį vykstantį Starflix Konsultadienį, kurio metu suteiksime individualią konsultaciją dėl Facebook reklamos strategijos ar padėsime rasti sprendimus specifinėms verslo problemoms.

  1. Facebook reklamos planavimas, organizavimas ir optimizavimas

Klientai įprastai siekia skirti dėmesį savo tiesioginei veiklai, todėl visus su Facebook reklama susijusius rūpesčius perduoda profesionalams. Logika – kam daryti pačiam ir mokėti daugiau, jei gali tai deleguoti partneriui, mokėti mažiau ir gauti daugiau? Sėkminga reklama socialiniuose tinkluose nuo pradžios iki pabaigos – Starflix rūpestis.

  1. Socialinių paskyrų administravimas ir turinio kūrimas

Socialiniuose tinkluose įtraukiantis turinys yra būtinybė siekiant išlaikyti ir plėsti bendruomenę. Čia pasirodo mūsų socialinių tinklų specialistai, Jūsų komunikacinę žinutę užšifruojantys tarp eilučių, o prie klastingų eilučių pridedantys simpatišką pop-art iliustraciją. Nebūkite nuobodūs, paskambinkite ir aptarsime, kaip pagyvinti Jūsų socialines paskyras.

“Facebook reklama – padidinkite savo prekės ženklo pažinimą”.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITOS REKLAMOS PASLAUGOS

Reklama Google

Išnaudokite esamą jūsų prekių ir paslaugų paklausą naudodamiesi Google Adwords reklamos priemonėmis mokėdami tik už efektyvią reklamą.

Reklama Youtube

Didinkite savo pardavimus su Youtube reklama - efektyviausia video reklamos priemone, kuri leidžia reklamą nukreipti į Jūsų tikslinę auditoriją.

SVETAINĖS OPTIMIZAVIMAS PAIEŠKAI (SEO)

Pasiekite pirmąjį paieškos rezultatų puslapį su SEO - optimizuokite svetainės turinį ir jo pritaikymą paieškos varikliams.

Reikia daugiau informacijos?