Google reklama

Nauji klientai iškart su Google reklama

Google reklama yra efektyvios reklamos tinklas, kuriame mokama tik už efektyvią reklamą.

  • Išnaudokite esamą Jūsų produktų ir paslaugų paklausą su Google reklama;
  • Tapkite pirmu Google paieškos rezultatu dabar;
  • Mokėkite tik už efektyvią reklamą;

Teikiame šias Google reklamos paslaugas:

  1. Konsultavimas apie Google reklamą

Norite pradėti? Ar tinkamai sutvarkyti tai, kas jau pradėta? Suprasti veikimo principą? Užsiregistruokite į nemokamą Konsultadienį, kuris vyksta kiekvieną ketvirtadienį. Konsultacijos metu atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus apie Google reklamą, padėsime suprasti šios reklamos veikimo principą.

  1. Google reklamos planavimas, organizavimas ir optimizavimas

Klientai įprastai siekia skirti dėmesį savo tiesioginei veiklai, todėl visus su Google reklama susijusius rūpesčius perduoda profesionalams. Logika – kam daryti pačiam ir mokėti daugiau, jei gali tai deleguoti partneriui, mokėti mažiau ir gauti daugiau? Sėkminga reklaminė Google reklamos kampanija nuo pradžios iki pabaigos – Starflix rūpestis.

  1. Reklaminių tekstų, banerių ir kitos medžiagos parengimas

Rengiame reklaminius tekstus, kurie garantuoja didesnes konversijas ir mažesnes paspaudimų kainas. Taip pat kuriame dailius reklaminius banerius, kurie ne tik informuos, bet ir sudomins.

“Google reklama – mokėkite tik už efektyvią reklamą”.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITOS REKLAMOS PASLAUGOS

Reklama Youtube

Didinkite savo pardavimus su Youtube reklama - efektyviausia video reklamos priemone, kuri leidžia reklamą nukreipti į Jūsų tikslinę auditoriją.

REKLAMA FACEBOOK

Burkite bendruomenę, didinkite savo prekės ženklo pažinimą išnaudodami Facebook reklamą ir kitus socialinius tinklus (Instagram, Twitter, LinkedIn, VK).

SVETAINĖS OPTIMIZAVIMAS PAIEŠKAI (SEO)

Pasiekite pirmąjį paieškos rezultatų puslapį su SEO - optimizuokite svetainės turinį ir jo pritaikymą paieškos varikliams.

Reikia daugiau informacijos?