Reklama Youtube

Reklama Youtube – efektyviausia vaizdinės reklamos priemonė

  • Išnaudokite esamą Jūsų produktų ir paslaugų paklausą su reklama Youtube;
  • Nutaikykite reklamą tik į potencialius klientus;
  • Mokėkite tik už efektyvią reklamą.

Teikiame šias Youtube reklamos paslaugas:

  1. Konsultacijos apie reklamą Youtube

Norite pradėti? Ar tinkamai sutvarkyti tai, kas jau pradėta? Suprasti kaip veikia Youtube reklama? Užsiregistruokite į nemokamą Konsultadienį, vykstantį kiekvieną ketvirtadienį. Konsultacijos metu suteiksime individualią konsultaciją ir suteiksime visą informaciją apie tai, kaip veikia reklama Youtube tinkle, nuo ko pradėti, į ką atkreipti dėmesį.

  1. Youtube reklamos planavimas, organizavimas ir optimizavimas

Klientai įprastai siekia skirti dėmesį savo tiesioginei veiklai, todėl visus su reklama Youtube susijusius rūpesčius perduoda profesionalams. Logika – kam daryti pačiam ir mokėti daugiau, jei gali tai deleguoti partneriui, mokėti mažiau ir gauti daugiau? Sėkminga reklama Youtube nuo pradžios iki pabaigos – Starflix rūpestis. Sudarome reklaminės kampanijos planą ir tikslus, parengiame kampaniją vykdymui, stebime eigą ir kampaniją optimizuojame.

  1. Reklaminių video klipų kūrimas

Kuriame profesionalius reklaminius klipus, 2D ir 3D animacinius klipus, garantuojančius didesnes konversijas ir mažesnes paspaudimų kainas, kurie ne tik informuos, bet ir sudomins.

“Reklama Youtube – efektyviausia vaizdinės reklamos priemonė.”

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITOS REKLAMOS PASLAUGOS

Reklama Google

Išnaudokite esamą jūsų prekių ir paslaugų paklausą naudodamiesi Google Adwords reklamos priemonėmis mokėdami tik už efektyvią reklamą.

REKLAMA FACEBOOK

Burkite bendruomenę, didinkite savo prekės ženklo pažinimą išnaudodami Facebook reklamą ir kitus socialinius tinklus (Instagram, Twitter, LinkedIn, VK).

SVETAINĖS OPTIMIZAVIMAS PAIEŠKAI (SEO)

Pasiekite pirmąjį paieškos rezultatų puslapį su SEO - optimizuokite svetainės turinį ir jo pritaikymą paieškos varikliams.

Reikia daugiau informacijos?