SEO paslaugos

Pasiekite pirmąjį Google paieškos puslapį su Starflix – SEO paslaugos

  • Išnaudokite esamą Jūsų produktų paklausą tapdami Google paieškos lyderiais;
  • Optimizuokite bendrą svetainės reitingą visose paieškos varikliuose;
  • Optimizuokite atskirus raktinius žodžius ir būkite aptinkami paieškose.

Starflix teikiamos šios SEO paslaugos:

  1. SEO konsultacijos

Norite pradėti? Ar tinkamai sutvarkyti tai, kas jau pradėta? Suprasti veikimo principą? Užsiregistruokite į nemokamą Konsultadienį, kuris vyksta kiekvieną ketvirtadienį. Konsultacijos metu atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus apie SEO, padėsime išspręsti specifines problemas, gausite profesionalių patarimų ir sužinosite apie viską iš pirmų lūpų – konkrečiai ir be užuolankų.

  1. Bendra svetainės optimizacija

Optimizuokite bendrą svetainės reitingą ir būkite aukštai reitinguojami įvairiose paieškose su įvairiais raktiniais žodžiais. Įgyvendiname tiek vidinę, tiek išorinę svetainės optimizaciją, kas padės kilti paieškos rezultatų puslapiuose. Nustatykime Jūsų esamą padėtį, apsibrėžkime konkrečius tikslus ir suformuokime Jūsų SEO strategiją.

  1. Raktinių žodžių optimizacija

Optimizuokite konkrečius raktinius žodžius ir pasiekite pirmąjį paieškos rezultatų puslapį. Įgyvendiname įvairaus sudėtingumo SEO uždavinius įvairaus intensyvumo konkurencinėse aplinkose. Galima optimizuoti konkrečius raktinius žodžius ar paieškos frazes.

“SEO paslaugos – tapkite pirmuoju rezultatu google paieškoje”.

Konsultadienis kiekvieną ketvirtadienį - reklama internete, Google reklama, Youtube reklama, Facebook reklama

KITOS REKLAMOS PASLAUGOS

Reklama Google

Išnaudokite esamą jūsų prekių ir paslaugų paklausą naudodamiesi Google Adwords reklamos priemonėmis mokėdami tik už efektyvią reklamą.

REKLAMA FACEBOOK

Burkite bendruomenę, didinkite savo prekės ženklo pažinimą išnaudodami Facebook reklamą ir kitus socialinius tinklus (Instagram, Twitter, LinkedIn, VK).

Reklama Youtube

Didinkite savo pardavimus su Youtube reklama - efektyviausia video reklamos priemone, kuri leidžia reklamą nukreipti į Jūsų tikslinę auditoriją.

Reikia daugiau informacijos?